Karıstırıcı
Fırat Boru PVC - PPRC Fittings Karıştırıcı
Fırat Boru PVC - PPRC Fittings Kompozit Boru Ek Parça Fırat Boru PVC - PPRC Fittings Kompozit Boru Ek Parça
Fırat Boru PVC - PPRC Fittings Kompozit Boru Ek Parça
Plastik Boru sektöründe , PP-R (Polipropilen Random Copolimer) hammaddesi ile cam elyaf takviyeli polipropilen hammaddelerinin birlesimi ile üretilen Fırat Kompozit Boru ve Ek Parçaları; iç yüzeyinin kaygan ve parlak olması, kireçlenme ve paslanma yapmaması, hijyenik olması, montajının kolay olması gibi avantajlı yönleriyle günümüz bina içi soguk ve sıcak su tasisatlarında plastik boru sektörünün vazgeçilmez çözümü olmustur. Her türlü bina içi sıcak ve soguk su v tesisatlarında kullanılan Fırat Kompozit Boru ve Ek Parçaları, PP-R (Polipropilen Random Copolimer) olarak tanımlanan Tip-3 sınıfı hammaddeden üretilmektedir.

Plastik boru sektöründe Fırat Kompozit Boru ve Ek Parçaları özellikle sıcak su geçisi olan tesisatlar için tasarlanmıstır. Kompozit Boru ve Ek Parçalarda kullanılan yüksek yalıtım özellikli orta katman, borunun genlesmesini ve sarkmaları engeller. Fırat Kompozit Boru ve Ek Parçaları bina içi soguk ve sıcak su sistemlerinde kullanılan basınçlı boru sistemidir. Çok katlı yapıya sahiptir. Orta katman cam elyaf takviyeli PP-R (polipropilen random copolimer), dıs ve iç katman PP-R hammaddesinden olusur. Hizmet Sınıfı 1/10 bar boru grubunadır. 20ºC’de 20 bar basınç altında 50 yıl çalısmaya uygun olarak tasarlanmıstır.

Fırat Boru PVC - PPRC Fittings Kompozit Ek Boru Sıcak Soğuk Su
Fırat Boru PVC - PPRC Fittings Kompozit Ek Boru Sıcak Soğuk Su Fırat Boru PVC - PPRC Fittings Kompozit Ek Boru Sıcak Soğuk Su Fırat Boru PVC - PPRC Fittings Kompozit Ek Boru Sıcak Soğuk Su